APIE MUS

Dekoro elementai yra produktas, kuris yra visada madingas. Jų dėka, visi objektai įgyja vertės, užbaigtumo ir išskirtinumo. Tikimės, kad mūsų pasiūlymas sukels norą papuošti savo namus.

Atsižvelgdami į šiuo metu užsienio ir mūsų šalies rinkoje esančius produktus, į savo gaminamos produkcijos asortimentą sudedame profilius labiausiai atitinkančius šiaurės šalių estetikos skonį ir architektūros stilių.

Esame viena iš nedaugelio įmonių šalyje gaminančių tokio tipo dekoro apdailas. Mes neeksperimentuojame stengdamiesi surasti patogiausią būdą pagaminti savo produkcijai, o naudojame tik seniai šioje srityje dirbančių užsienio kompanijų medžiagas, bei technologijas, tokiu būdu galime būti užtikrinti dėl savo produkto kokybės ir ilgaamžiškumo.

Pakonsultuosime dekoro elementų pasirinkimo ir derinimo klausimais, padėsime išsirinkti geriausiai tarpusavyje derančius elementus, kad pasiekti namo stilių atitinkantį Jūsų išskirtinį skonį.

Mūsų profiliai skirti papuošti tiek mažus, tiek didelius daugiaaukščius pastatus, jie gali būti naudojami tiek privačių tiek visuomeninių pastatų dekoravimui ant tinkuotos, plytinės ar klinkerio apdaila puoštos sienos.

Linkime Jums, kad mūsų dekoro elementų dėka pasiektas pastato vaizdas ilgus metus puoštų jūsų pastatą ir džiugintų jūsų ir aplinkinių akis.

Pin It on Pinterest

Share This